Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

TUTUK VE BAHÇEKAPILI’DAN ÖĞRENCİLERE ÇORBA İKRAMI
42
24 Kasım 2022 - 10:34

 

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ve Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Yalova Üniversitesi Kampüsüne gelen öğrencilere çorba ikramında bulundu.

 

Yalova Belediyesi ve Yalova Üniversitesi iş birliği ile kampüs girişinde kurulan stantta öğrencilere çorba dağıtımı yapıldı.

Etkinliğe katılan Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk ile Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, öğrencilerle bir araya gelerek çorba ikramında bulundu.

Sabah saatlerinde dağıtılan çorbalar öğrencilerin hem yüzünü güldürdü hem de içini ısıttı.

 

Tutuk, “Gençler bizim geleceğimiz”

Düzenlenen etkinliğin öğrencilere moral ve motivasyon sağladığını ifade eden Başkan Vekili Tutuk, “Sabah saatlerinde soğuk bir havada sınavlara yetişmek için koşuşturan öğrencilerimize sıcak çorba ikram ediyoruz.

Yaptığımız etkinliklerle gençlerimizin sınavlarına daha iyi hazırlanmalarını sağlamak amacındayız. Çorba ikramını önümüzdeki yıllarda da sürdürüp geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz.

Öğrencilerimizin rahat ve sağlıklı bir biçimde eğitim hayatlarını sürdürebilmeleri için elimizden gelen ne varsa yapmaya devam edeceğiz. Gençler bizim geleceğimiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz