TUTUK, PAZARCI ESNAFINI SEVİNDİRDİ – Kent 77 TvKent 77 Tv
TUTUK, PAZARCI ESNAFINI SEVİNDİRDİ
110
30 دسامبر 2021 - 14:27

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, pazarcı esnafı ile belediye meclis salonunda düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Pazarcı esnafının talep ve önerilerini dinleyen Tutuk, pazarcı esnafının yüzünü 5+5 sistemiyle güldürdü.

 

Belediye Başkan Vekili Tutuk, kapalı pazaryeri esnafı ile Dinçer İlhan Belediye Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıda buluştu. Düzenlenen toplantıya; Yabeltaş ve Yalova A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Celal Özel, Yalova Pazarcılar Odası Başkanı Orhan Seyfi Kalyoncu ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Arif Oktay Tunç da eşlik etti.

 

5+5 SİSTEMİNDE KARAR ALINDI

Şubat ayında düzenlenecek kira sözleşmelerinin ana madde olarak konuşulduğu toplantıda söz alan Belediye Başkan Vekili Tutuk, “Göreve geldiğimiz günden bugüne tüm esnafımızın yanında olmaya, sorunlarını kendi sorunumuz bilip bu doğrultuda sizleri çözümlere kavuşturmaya özen gösterdik ve gösteriyoruz.

Sizleri mağdur etmemek ve her zaman yanınızda olduğumuzu hissettirmek adına fırsat buldukça sizleri ziyaret ederek talep ve önerilerinizi dinliyoruz. Çalışmalarımızı da sizlerin sorunlarına göre şekillendiriyoruz.

Şubat ayında imzalanacak kira sözleşmeleri ile ilgili 5+5 sisteminde karar alacağız. İlk 5 yıllık süreçte TEFE ve TÜFE oranları baz alınmayacak. Ondan sonraki 5 yıllık süreçte yine sizlerle bir araya gelinerek yapılacak toplantı ile ilgili de yine sizlerin lehine karar alınması taraftarıyım” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Öğrencilerinin görüntülerini sosyal medyada paylaşan öğretmenlere ceza!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ASFALT ÇALIŞMALARI HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE BAŞLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ŞAHISLAR YAKALANDI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALİ MÜFİT GÜRTUNA’DAN BAŞKAN GÜREL’ KUTLAMA ZİYARETİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz