Yalova Süper Amatör Küme ekiplerinden Teşvikiye Belediyespor başta olmak üzere; birçok amatör futbol kulübünün maçlarına ev sahipliği yapan Teşvikiye sahası, tadilat çalışmaları sonrasında müdern görünüme kavuştu.
Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten ve Yalova ASKF Başkanı Tamer Erbul, geçtiğimiz aylar içerisinde Teşvikiye Belediyespor Tesisleri incelemiş ve çalışmalara start vermişti. Süper Amatör Küme, 1 ve 2. Amatör Küme ile altyapı liglerinde birçok maça ev sahipliği yapan tesislerde 5 adet soyunma odası, derslik, hakem ve yönetim odalarının yapımı tamamlandı.
Çalışmaların tamamlandığını ve Yalova sporuna hayırlı olmasını dilediğini ifade eden Teşvikiye Belediye Başkanı Mustafa Nurten, “Teşvikiye Belediyespor Tesisleri beldemize ve Yalova futboluna hayırlı olsun. Gençlerimizin ve tüm takımlarımızın faydalandığı tesisi soyunma odaları, otopark ve çevre düzenlemesi ile modern bir görünüme kavuşturduk. Beldemizde sporu geliştirmek, çocukları, gençleri ve kadınları spora ve sağlıklı yaşama teşvik etmek için çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı.