Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

TANAÇAN’DAN ARMUTLU’DA ZİYARETLER
27
29 Nisan 2021 - 12:44
Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan, Armutlu’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Düzenli olarak yöntemi ile köylere ve ilçelere ziyaretler gerçekleştiren ve vatandaşla bir araya gelen Yalova Ülkü Ocakları Başkanı Bora Tanaçan’ın adresi bu kez Armutlu oldu.
Tanaçan, Armutlu Ülkü Ocakları Başkanı Fatih Yaldız ve yönetimini ziyaret ederek Armutlu Ülkü Ocakları tarafından yapılan faaliyetleri yerinde incelerken talimatlarını vererek çalışmalarında teşkilat mensuplarına başarılar diledi.
Tanaçan, sonrasında Armutlu Belediye Başkanı Mustafa Tokat’i ziyaret ederek Armutlu ilçesinde yapılan faaliyetler ve Yalova Ülkü Ocakları Hızır Harekatı sosyal yardımlaşma projesi ile ilgili istişarelerde bulundu.
‘AHDE VEFA İMANDANDIR’
Bora Tanaçan öceki dönem Armutlu Ülkü Ocakları Başkanı Gürsel Özkol’u da iş yerinde ziyaret ederek, hayırlı kazançlar diledi.
Tanaçan “Ahde vefa imandandır. Sık sık önceki dönem il ve ilçe başkanlarımızla yöneticilerimizle bir araya gelerek hasbihal ediyoruz. Dertlerimizi paylaşıp karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ülkücü, Ülkücünün öz kardeşidir diyerek her kardeşimize ulaşmaya çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.