Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

TAMER SÖNMEZ, MEMLEKET PARTİSİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI OLDU
51
17 Haziran 2021 - 8:23
Memleket Partisi Yalova Kurucu İl Başkanı Ertan Şener Merkez İlçe Başkanlığı’nın kuruluşunu tamamladıklarını Tamer Sönmez ilçe başkanı olduğunu açıkladı.
Şener, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Memleket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’nın kuruluşunu tamamladıklarını söyledi. Şener, İlçe Başkanı olarak uzun yıllar görev yaptığı, yol arkadaşı Tamer Sönmez’ın görevine başladığını ifade etti. Şener, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Tecrübeleriyle bizlere güç katacak Sönmez ve 16 kişilik Merkez İlçe Kurucu Yönetimimize görevlerinde başarılar diliyorum. Gerek ülke genelinde gerekse Yalova’da partimize olan yoğun ilgi her geçen gün artan katılımlarla katlanarak büyüyor. Büyük bir dip dalgasına dönüşen katılımlar yeni örgütlerimizin birbiri ardına kurulması ile birlikte kısa sürede gözle görülür bir hale bürünecek. Halkımızın yoğun ilgisi ve desteği bizleri daha da motive ediyor, güçlendiriyor. Ülke genelinde kuruluşu tamamlanan il örgütlerimizin sayısı her geçen gün katlanarak artarken, diğer taraftan da kuruluşu tamamlanan illerde, ilçe örgütleri birbiri ardına kurulmaya devam ediyor. Yalova’da da Kurucu İl Yönetimimizin göreve başlamasının üzerinden çok kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen Merkez İlçe Kurucu Yönetimimizi de oluşturduk. Genel Merkeze gönderdiğimiz listenin Merkez Yönetim Kurulumuz (MYK) tarafından onaylanması ile birlikte, Merkez İlçe Kurucu Yönetimimiz, Merkez İlçe Başkanımız Tamer Sönmez’in başkanlığında resmen göreve başladı. Değerli arkadaşlarımızı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum.
Memleket Partisi Merkez İlçe Kurucu Yönetimi ise şu isimlerden oluştu:
Tamer Sönmez
Çağrı Altan
Erhan Ok
Erkan Balıkçı
Ferat Acar
Gencay Dangaç
Halil Kayhan
Mehmet Serkan Kesici
Metin Oruç
Muammer Özdamar
Nazlı Hatice Uslu Emen
Özlem Mülaim
Sakin Özden
Serdar Pirimoğlu
Ulaş Kavlakoğlu
Yahya Güneş
Yiğit Atalay

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.