Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun düzenlediği 2020-2021 sezonu Suzan Özbek Sezonu Masa Tenisi Süper Ligi, 31 Ekim-1 Kasım 2020 tarihlerinde Balıkesir’de düzenlenecek ilk etap maçlarıyla start alıyor.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre; Süper Lig’de ilk etap, 31 Ekim-1 Kasım tarihlerinde Balıkesir’deki mücadelelerle başlayacak. Yarışma talimatının 14.3 maddesi gereğince tüm takımların takım listelerini, sporcu lisanslarını (2020-2021 vizeli) arkalı önlü fotokopilerini, takım kafilelerinde yer alacak sporcu, antrenör ve idarecilerin COVID-19 tedbirleri ile ilgili ekte yer alan taahhütnameyi 1. etap müsabakalarından en az 10 gün önce Federasyonumuza bilgisayar ortamında göndermeleri gerekmektedir. Federasyondan yapılan açıklamada; taahhütnameyi göndermeyen kişilerim salona alınmayacakları belirtildi.
İstanbul BBSK ile startı veriyoruz..
Diğer yandan Masa Tenisi Süper Ligi’ndeki temsilcimiz Yalova Belediyespor, Balıkesir etabında kıran kırana maçlarda mücadele edecek. Ekibimiz, 31 Ekim-1 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyonun Balıkesir etabındaki ilk maçında İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile kozlarını paylaşacak. Ardından Sarkusyan ile karşılaşacak ekibimiz, ilk günü tamamlayacak. Balıkesir etabının ikinci gününde raketlerimiz, KBS MTD Spor Kulübü ve Beşiktaş ile karşılaşarak ilk etabı noktalayacak. Türkiye Masa Tenisi Süper Ligi’nde ikinci etap ise 21-22 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Federasyon, bu etabın nerede yapılacağıyla ilgili bilgiyi ise daha sonra paylaşacak.