Çiftlikköy Belediyespor, ligin 13. haftasında bugün Bursa deplasmanında Nova Gençlik ile karşı karşıya gelecek. Temsilcimiz, rakibini mağlup ederek Yalova’ya galibiyetle dönmeyi hedefliyor.
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği Bayanlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta play-off mücadelesi veren Çiftlikköy Belediyespor, 13. hafta maçları çerçevesinde bugün Bursa deplasmanına çıkıyor. Kırmızı-Siyahlı ekibimiz, Nova Gençlik’e konuk olacak. Geçen hafta sahasında geriye düştüğü müsabakada Gölcük İhsaniye’yi 3-2 devirmesini bilen Çiftlikköy Belediyespor, Bursa deplasmanından da zaferle dönmeyi amaçlıyor. Nova Gençlik ile Çiftlikköy Belediyespor arasında bugün Bursa Cengiz Göllü Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma, saat 15.00’te başlayacak. Bu müsabaka öncesinde 21 puanı olan Çiftlikköy, averajla grupta 5. sırada yer alıyor. 5 puandaki Nova Gençlik ise 8. sırada temsilcimiz karşısına çıkıyor.
‘Rakibimizi küçümsemiyoruz’..
Nova Gençlik karşısında disiplini bozmadan mücadele vereceklerini kaydeden Çiftlikköy Belediyespor Bayan Voleybol Takımı Başantrenörü Mihrican Deviren, “Ligden geçen haftaki muhteşem geri dönüşümüzün ardından bu hafta Bursa deplasmanına çıkıyoruz. Nova Gençlik ile her maça ayrı verdiğimiz önemin bilinciyle karşılaşacağız. Rakibimizi küçüksemiyoruz. Sahada en iyi oyunumuzu ortaka koyup Yalova’ya galibiyetle dönmek istiyoruz” diye konuştu.