Ligde oynadığı son iki maçı da kaybederek morali bozulan Çiftlikköy Belediyespor, yarın İzmirspor deplasmanında galibiyet kovalayacak.
Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig A Grubu’nda mücadele eden Çiftlikköy Belediyespor, 6. haftada yarın İzmirspor deplasmanına çıkacak. Kırmızı-Siyahlılar, henüz galibiyeti bulunmayan Ege temsilcisini yenerek bu sezonki ikinci galibiyetine ulaşmayı hedefliyor. Lige harika başlangıç yaptıktan sonra üç haftalık karantina süreci geçiren Kırmızı-Siyahlılar, bu sürecin ardından oynadığı iki maçta set dahi alamadı. Özellikle iki müsabakada da bireysel hataların ön plana çıktığı Çiftlikköy Belediyespor, Çanakkale Belediyespor ve Vakıfbank’a 3-0’lık skorlarla mağlup olmaktan kurtulamadı.
İzmirspor’un galibiyeti yok..
Tarihinde ilk kez yer aldığı Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Lig A Grubu’nda üst sıraları hedefleyen Mihrican Deviren’in talebeleri, yarınki İzmirspor maçıyla yeniden çıkışa geçmeyi amaçlıyor. İzmirspor ile Çiftlikköy Belediyespor arasında yarın İzmir Sigortashop Spor Kompleksi’nde oynanacak karşılaşma saat 14.30’da başlayacak. Bu maç öncesinde Kırmızı-Siyahlı takımımız Çiftlikköy, 2 puan ve averajla 8. sırada yer alıyor. 1 puandaki İzmirspor ise averajla grupta 10. sırada bulunuyor.