Filedeki temsilcimiz Çiftlikköy Belediyespor, ligin ilk yarısının son haftasını dinlenerek geçirdi. Ayvalıkgücü Belediyespor’un ligden ihraç edilmesi nedeniyle Kırmızı-Siyahlılar, 11. haftayı bay geçti.
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği Bayanlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta play-off mücadelesi veren Çiftlikköy Belediyespor, 11. haftada maç yapmadı. Bir önceki hafta namağlup lider Sakarya Voleybol’a 3-0 yenilen Kırmızı-Siyahlı takımımız, 11. haftayı da dinlenerek geçirdi. Mihrican Deviren yönetiminde bu sezon başarılı bir yıl geçiren Çiftlikköy Belediyespor, ilk iki için boy gösteriyor. Ligin ilk yarısını noktalayan temsilcimiz, oynadığı 9 maçta 6 galibiyet ve 3 de mağlubiyet aldı. Kırmızı-Siyahlılar, Türkiye Bayanlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta topladığı 19 puan ile dördüncü sırada bulunuyor.
29 Aralık’ta başlayacak..
Diğer yandan ligde ikinci yarı heyecanı, 29 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. 2. Grup’taki temsilcimiz Çiftlikköy Belediyespor, ikinci yarının açılış haftasında 29 Aralık Pazar günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda Kocaeli ekibi Gölcük İhsaniye ile kozlarını paylaşacak. Sultanlar, ilk devrede Gölcük’te oynadığı maçta rakibini 3-1’lik skorla mağlup ederek 2019-2020 sezonuna galibiyetle start vermişti.