SOYER’DEN “ÜÇ AYLAR” MESAJI – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

SOYER’DEN “ÜÇ AYLAR” MESAJI
36
23 Ocak 2023 - 11:11

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, “Maneviyat ve huzur dolu mübarek günlerin başlangıcı olan üç aylar” dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, üç ayların başlangıcı dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi. “Manevi iklimiyle ruhumuzu kuşatan, gönüllerimizi ferahlatan, kandiller geçidi mübarek üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisinde bulunduran, Regaip Kandili ile başlayarak Kadir gecesi ile sona eren mübarek üç aylar, son derece müstesna zaman dilimleridir. Bu aylar maneviyatın ve dini duyguların yoğunluk kazandığı, dayanışma, yardımlaşma, merhamet hislerimizin en üst noktaya ulaştığı, iyiliklerin ve güzelliklerin arttığı önemli ve özel zamanlardır.

Ayrıca üç ayların içerisinde yer alan kandil geceleri, hatalarımızdan ders çıkarma, günahlarımızdan arınma fırsatı bulacağımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştireceğimiz mübarek gecelerdir. Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını tebrik eder; bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğe, barış ve huzura vesile olmasını dilerim. Allah’a emanet olun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz