Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

SOYER, “İNSAN YETİŞTİRMEK, MEDENİYET İNŞASINDAN FARKSIZ”
23
23 Kasım 2022 - 13:54

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer 24 Kasım “Öğretmenler Günü” nedeni ile bir mesaj yayınladı.

Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer yayınladığı mesajında “İnsanımızı yüksek idealler doğrultusunda yetiştiren ve geleceğimizi büyük bir özveriyle inşa eden öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum. Bu mukaddes görevi ifa eden fedakar öğretmenlerimize hürmetlerimi sunuyorum.

Türk gençliğinin ruhen, fikren, ahlaken ve vicdanen iyi yetişmesi; kendisini tüm benliğiyle öğrencisine adayan öğretmenlerden geçmektedir. İnsan yetiştirmeyi, aynı zamanda bir medeniyet inşasından farksız gören şuurla bizlere ve yarının sahiplerine müreffeh istikbalin kapılarını aralatacak yegane anahtar öğretmenlerimizin elindedir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere terör saldırılarında ve vazife sırasında kaybettiğimiz şehit öğretmenlerimiz ve ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi Allah’tan rahmetle anıyor, emekli olan ve görevine devam eden tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten duygularımla kutlayarak, herkese sağlıklı günler diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz