Çarşambaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Yalovaspor’da şok bir sakatlık yaşandı. Yeşil-Kırmızılıların golcüsü Alperen Topçular, hafta içi yapılan antrenmanda sakatlandı. Sol arka adalesinde yırtık bulunan ve eski sakatlığı nükseden Alperen’in Ankara’da tedavi gördüğü ve en fazla 15 günlük süre içerisinde sahalara döneceği öğrenildi.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’ta mücadele eden Yalovaspor’un genç oyuncusu Alperen Topçular, Çarşamba maçı öncesinde sakatlandı. Arhavi karşısında temsilcimizin beraberlik sayısını kaydederek Artvin deplasmanından 1 puanla dönmesini sağlayan Alperen, hafta içi yapılan antrenmanda sakatlandı. Geçen yıl da sol üst arka adaleden sakatlanan ve yırtık tespit edilen genç oyuncu, Ankara’da gördüğü tedavisinin ardından Koronavirüs Pandemi süreci sonrasında sahalara dönmüştü.
En fazla 15 gün yok..
Diğer yandan Çarşamba maçı hazırlıklarını sürdüren ve antrenmanda sakatlanan Alperen’in eski sakatlığının nüksettiği öğrenildi. Genç forvetin sol üst arka adaleden yeniden sakatlandığı ve tedavi için tekrar Ankara’ya gittiği belirtildi. Alperen’in önümüzdeki hafta başına kadar Ankara’da kalacağı ve tedavisinin tamamlanmasının ardından Yalova’ya döneceği kaydedildi. En az 7, en fazla 15 gün sahalardan uzak olacak Alperen’in Ekim ayı ortasında tekrar sahalara dönmesi bekleniyor.