Yalova U-19 Ligi B Grubu’nun 8. haftasında Acarspor ile Doğuşspor, zorlu mücadelede kozlarını paylaştı. Nefesleri kesen 90 dakikadan gol sesi çıkmadı ve taraflar, 0-0’lık beraberlikle sahadan 1’er puanla ayrıldılar.
Yalova U-19 Ligi B Grubu’nda Acarspor ile Doğuşspor, 8. hafta müsabakaları kapsamında Çiftlikköy İlçe Stadyumu’nda karşı karşıya geldi. Çekişmeli geçen zorlu kapışmadan galip çıkmadı ve mücadele başladığı gibi tamamlandı. Karşılaşmaya iki takım da kontrollü başladı. İlerleyen bölümlerde taraflar, gol için birbirlerinin kalelerine yüklendiler. Mücadelenin ilk 45 dakikasında gol sesi çıkmadı ve soyunmda odasına golsüz eşitlikle gidildi. 0-0 biten ilk yarının ardından ikinci devrede de taraflar, birbirine gol atma başarısı göstermeyeince maç, başladığı gibi 0-0 sona erdi. Bu sonuçla Doğuşspor, 16 puan ve averajla ikinci sırada haftayı noktaladı. Aynı puandaki Acarspor ise averajla üçüncü sırada yer aldı.
Saha: Çiftlikköy İlçe Stadyumu
Hakemler: Ramazan Karahasan xxx, Alp Berkant Koray xxx, Oğuz Kaan Akçan xxx
Acarspor: Ramazan Mert Yılmaz xx, Tufan Aydın xx, Yasin Ar xx, Hayrettin Batuhan Topçu xx, Burak Özbek xx, Ahmet Nesren Mangır xx, Melih Portakal xx, Efe İnce xx, Çağatay Tütücü xx, Oğuz Akyıl xx, Fatih Harputoğlu xx
Doğuşspor: Fırat Güleryüz xx, Mehmet Ali Uslu xx, Ömer Yiğit Altıparmak xx, Bedirhan Karagöz xx, Selim Göktuğ Bahadır xx, Fatih Kaya xx, Sinan Yenigül xx, Ömer Faruk Özdemir xx, Ömer Faruk Ekşi xx, İlhan Furtuna xx, Kerem Öztürk xx
Goller: Yok.