Ligin 19. haftasında sahasında son sıradaki Bucaspor’a 3-2 kaybeden Kadıköyspor’da teknik direktör Teoman Parıltan, karşılaşmayla ilgili değerlendirmede bulundu. Parıltan, iyi oynadıkları maçta puanı hak ettiklerini ancak sonuca gidemediklerini dile getirdi.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’taki ekiplerimizden Kadıköyspor, 19. hafta müsabakaları kapsamında; seyircisi önünde Bucaspor ile karşı karşıya geldi. İyi oynamasına rağmen iki net penaltısı verilmeyen ve bir golü de geçersiz sayılan Kırmızı-Siyahlılar, rakibine 3-2 yenilmekten kurtulamadı.
‘Puanı hak ettik ama sonuca gidemedik’..
Kadıköyspor Teknik Direktörü Teoman Parıltan, “Bucaspor maçında güzel oynadık. İyi mücadele ettik. Puanı hak ettik. Ancak sonuca gitmekte zorlandık. Çok gol kaçırdık. Hakem hakkında bahane üretmek istemiyorum. Önümüzde iki zorlu deplasman var. İkisini de kazanmak istiyoruz. En kötü Küçükyalı Yelkenspor ve Atlasspor maçlarından 1’er puanla dönme amacındayız. İyi bir takım olgumuz var. Herkesin beğeni ile izlediği bir takımız. Sadece şanssız bir dönemden geçtiğimizi düşünüyorum. Kalan haftalarda bunu lehimize çevireceğimizi söyleyebilirim” diye konuştu.