Yalova İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü personelleri Uluslararası Gastronomi Festivalinde vatandaşları bilgilendirdi.
SGK Binasının yan tarafındaki boş alanda kurulan Uluslararası Gastronomi Festivalinde, festivale gelen vatandaşlara hırsızlık, yankesicilik ve uyuşturucu maddeyle mücadele konularında bilgilendirmek ve bilinçlendirmek amacıyla el broşürleri dağıtıldı. Vatandaşın yoğun ilgi gösterdiği stantta, 250 adet ev ve iş yeri hırsızlığı, 250 adet telefon dolandırıcılığı, 250 adet Kadına şiddet konulu broşür ile 250 adet uyuşturucu madde ve narkotik suçlarla mücadele konularında el broşürleri dağıtılarak, farkındalık oluşturulmaya çalışıldı.