Yalova VİP Gençlikspor, ligin 16. haftasında bugün sahasında Emlak Konut ile kozlarını paylaşacak.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde kümede kalma mücadelesi veren Yalova VİP Gençlikspor, 16. hafta müsabakaları kapsamında; seyircisi önünde İstanbul ekibi Emlak Konut ile karşılaşacak. Kümede tutunma savaşındaki perilerimiz, güçlü rakibi karşısında şans arayacak. Geçen hafta evinde Antalya 07 Basketbol’a farklı kaybederek kümede kalma yolunda ağır yara alan Yalova VİP Gençlikspor, şampiyonluk yarışında avantajını koruyan Emlak Konut’a karşı önemli bir sınav verecek.
Hava atışı 15.00’te..
VİP Gençlikspor ile Emlak Konut arasında bugün Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak maç saat 15.00’te başlayacak. Zorlu müsabaka öncesinde temsilcimiz, 18 puan ve averajla küme düşme hattı olan 15. sırada bulunuyor. 27 puandaki Emlak Konut ise averajla liderlik koltuğundaki unvanıyla Yalova’da parkeye çıkacak.