Yalova VİP Gençlikspor, ligin ilk yarısının son haftasında bugün sahasında Antalya 07 Basketbol ile kozlarını paylaşacak.
Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde ilimizi temsil eden VİP Gençlikspor, 15. hafta müsabakaları kapsamında; bugün seyircisi önünde Antalya 07 Basketbol ile karşı karşıya gelecek. Ligde zor günler geçiren ve küme düşme hattında bulunan temsilcimiz, Antalya karşısında hata yapmak istemiyor. Son haftalarda aldığı kötü skorlarla küme düşme potasından bir türlü kurtulamayan temsilcimiz, Antalya’yı devirip çıkışa geçmeyi hedefliyor.
14.00’te başlayacak..
Yalova VİP Gençlikspor ile Antalya 07 Basketbol arasında bugün Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda oynanacak mücadele, saatler 14.00’ü gösterdiğinde start alacak. Zorlu kapışma öncesinde VİP Gençlikspor, 17 puan ve averajla 15. sırada bulunuyor. 21 puandaki Antalya temsilcisi ise averajla 9. sırada parkeye çıkmaya hazırlanıyor.