Ligin 12. haftasında sahasında İzmirspor’a 2-0 yenilerek kan kaybını sürdüren Kadıköyspor’da teknik direktör Özcan Sert, maçla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Devre arasında oyun ve oyuncu eksikliklerini gidermeleri gerektiğini belirten genç çalıştırıcı, transferlerle kadroyu güçlendirmeleri gerektiğini söyledi.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’taki ekiplerimizden Kadıköyspor, 12. haftada evinde İzmirspor ile kozlarını paylaştı. Çekişmeli geçen mücadelede rakibine 2-0 mağlup olan Kırmızı-Siyahlılar, kötü gidişatını devam ettirdi. Böylece Kadıköyspor, alt sıralara doğru gerilemeye başladı.
‘Devre arasında oyun ve oyuncu eksikliklerimizi gidermemiz lazım’..
2-0 yenildikleri İzmirspor maçıyla ilgili değerlendirmede bulunan Kadıköyspor Teknik Direktörü Özcan Sert, “Buraya geldiğimden beri en güzel futbolu oynadık. Çok gol kaçırdık. Bir tane golümüzü hakem verdikten sonra iptal etti. Kazanmak istiyorduk. Devre arasına bir maç kaldı. İlk yarının son karşılaşmasını oynayacağız. Eksiklerimiz çok. Devre arasında hem oyun hem de oyuncu anlamında eksiklerimizi gidermemiz lazım. Kadıköyspor’a transfer yapmamız gerekiyor” şeklinde konuştu.