ORAL: “EĞİTİM, KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZDENDİR” – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

ORAL: “EĞİTİM, KIRMIZI ÇİZGİLERİMİZDENDİR”
253
05 Kasım 2021 - 16:29
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Lisesi’ni ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.
Eğitim alanına daha özel baktıklarını ifade eden Başkan Oral, “Çocuklarımızı geleceğe hazırlayan değerli öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizle özel bir ziyaret gerçekleştirdik. Onların düşünceleri bizim için çok kıymetli. Notlarımızı aldık. Eğitim kırmızı çizgilerimizdendir. Birlikte daha güzel çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.
Görüş alışverişi
Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral beraberinde Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar ile birlikte Altınova Bülent Özyürük Çok Programlı Lisesi’ni ziyaret etti. Okul Müdürü Zerrin Özer tarafından karşılanan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral ve Altınova İlçe Milli Eğitim Müdürü Zeki Sitar, Bülent Özyürük Çok Programlı Lisesi’nde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundular.
“Eğitim için yapılanlar, her şeye değer”
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyarette Başkan Oral, “Geleceğin temeli olan gençlerimizin yetiştirilmesinin mimarı olan siz öğretmenlerimize yaptıkları çalışma ve verdikleri emekler için teşekkür ediyoruz. Biliyoruz ki, yetiştirdiğiniz nesil ne kadar güçlü olursa yarınlara dair umutlarımız da o kadar güçlü olacaktır. Bu önemli görevinizde, Altınova Belediyesi olarak her zaman yanınızda olacağız. Belediye olarak, eğitim öğretim hayatlarında öğrenci ve öğretmenlerimize desteklerimizi sürdürmekteyiz. İlçemize yeni okular kazandırıyoruz. Eğitim alanında yapılması gereken ne varsa elimizden geldiğince katkı sağlıyoruz. Eğitim için yapılanlar, her şeye değer” diye konuştu.
Başkan Oral ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sitar, sınıfları gezerek öğrencilerle de sohbet ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz