Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

MUSTAFA TUTUK, MUHTARLARLA BİRLİKTE
51
11 Haziran 2022 - 12:31

Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Yalova merkez mahallelerinden sorumlu muhtarlarla aylık olağan toplantıda buluştu.

Başkan Vekili Tutuk, 2 yılı anlatan sunumunu muhtarlarla paylaştı. Başkan Vekili Tutuk’a, Başkan Yardımcıları Fatih Şahin ve Ahmet Sarıduman’da eşlik etti.

“MUHTARLARIMIZLA İKİ YIL BOYUNCA KOORDİNELİ ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Vekili Mustafa Tutuk, “Vatandaşımız ve belediyemiz arasında zaman zaman köprü kurma görevi siz kıymetli muhtarlarımızla oluyor. Biz ulaşılabilir bir belediyeyiz. Gerek mahallede gerek kahvede gerekse sokakta yürüdüğümüzde vatandaşlarımız rahat bir şekilde bizlere sıkıntılarını anlatıyorlar. Bizlerde notlarımızı alarak çözümü konusunda hızlı bir şekilde çalışmaya başlıyoruz. Şehrimize en iyi hizmeti verebilmek ve en önemlisi vatandaşlarımızı mutlu edebilmek adına çalışmalarımızı kapsamlı bir şekilde sürdürüyoruz. 2 yıl boyunca koordineli bir şekilde Yalovamızı daha da ileri götürmek adına çalışıyoruz. “Ortak Paydamız Yalova”da çalışarak, üreterek, yapılmayanları yaparak şehrimize olan hizmet aşkımız devam edecek. Eksiksiz katılımlarınız için siz kıymetli muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz