3. Lig 3. Grup’taki temsilcimiz Yalovaspor’da iki oyuncuyla yollar ayrıldı. Son olarak Mustafa Serkan Demirel’i kadrosuna katarak transferde ses getiren ekibimiz, Murat Çaydemir ve Gökhan Hıdır ile yolları ayırdı.
Misli.com 3. Lig 3. Grup’taki ekibimiz Yalovaspor, sezon başında anlaşma sağladığı iki isimle yollarını ayırdı. 5 Ekim 2020 pazartesi günü sona erecek profesyonel liglerdeki transfer dönemi öncesinde hareketli saatler yaşayan Yeşil-Kırmızılılar, Mustafa Serkan Demirel’i kadrosuna katarak yılın transferine imza atmıştı. Bu arada temsilcimizde sezon başında takıma katılan forvet arkası oyuncusu Murat Çaydemir ile stoper Gökhan Hıdır’la yollar ayrıldı.
Beklenen verim alınamadı..
Büyük umutlarla transfer edilen 31 yaşındaki tecrübeli orta saha oyuncusu Murat Çaydemir, Yalovaspor formasıyla sezonun ilk iki maçında 90 dakika mücadele etti. 6-2 kaybedilen Çatalcaspor maçında 1 asist yapan Çaydemir, 2-2’lik Arhavi maçında ise etkili olamadı. Bir diğer istenilen performansı veremeyen savunma oyuncusu Gökhan Hıdır Yalovaspor formasıyla sahada görev alamadı. 29 yaşındaki oyuncu, sezonun ilk maçı olan Çatalcaspor’a karşı 18 kişilik kadroda bulunurken; Artvin deplasmanında oynanan Arhavi maçında ise kadroda yer bulamadı. Ayrıca temsilcimizin transfer görüşmelerini sürdürdüğü bugün anlaşma sağlanan 2 ya da 3 oyuncuyla sözleşme imzalanacağı öğrenildi.