Yalova Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ümit Yılmaz, Bağlarbaşı Mahallesi’nde yapımı devam eden ilk okulun inşaatında incelemelerde bulundu.
İl Müdürü Ümit Yılmaz, işe yeni başlanan 24 derslikli ilkokul binasına giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı. 7 milyon 860 bin TL ihale bedeliyle yapımına başlanan ilkokul binasının toplam 5 kat olacağı bildirildi. 15 Aralık 2020’de tamamlanması beklenen bina 6 bin 508 metrekare kapalı alana sahip olacak. 330 günde bitirilmesi planlanan okulun 2020-2021 eğitim ve öğretim yılında hizmete girmesi hedefleniyor.