Türkiye Masa Tenisi Federasyonu, Ekim ayı içerisinde yapılması planlanan milli takım seçme yarışlarının, Koronavirüs Pandemisi nedeniyle kulüp, sporcu ve ailelerin talepleri doğrultusunda ertelendiğini duyurdu.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından 17-18 Ekim 2020 tarihlerinde Kayseri’de yapılması planlanan Minik-Küçük Milli Takım Seçmeleri ile 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde Malatya´da Yapılması planlanan Yıldız-Genç Milli Takım Seçme Yarışmaları, Koronavirüs Pandemisi nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
TMTF’nin resmi internet adresinden açıklandı..
Konuyla ilgili Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’nun resmi internet adresinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “17-18 Ekim 2020 tarihlerinde Kayseri’de yapılması planlanan Minik-Küçük Milli Takım Seçmeleri ile 24-25 Ekim 2020 tarihlerinde Malatya´da Yapılması planlanan Yıldız-Genç Milli Takım Seçme Yarışmaları, Koronavirüs hastalığı nedeniyle kulüplerden ve sporcu velilerinden gelen talep üzerine Türkiye Masa Tenisi Federasyonumuz Yönetim Kurulu tarafından yeniden değerlendirilmiş olup, söz konusu müsabakalar ileri bir tarihe ertelenmiştir.”