MEVCUT VE ESKİ YÖNETİCİLER BİR MASADA – Kent 77 TvKent 77 Tv
MEVCUT VE ESKİ YÖNETİCİLER BİR MASADA
365
31 Aralık 2019 - 11:41

AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar, Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile Altınova Belediye Başkanımız Metin Oral’ın ev sahipliğinde mevcut ve önceki dönem belediye başkanlarıyla bir araya geldi.

 

Onur Restoranda düzenlenen yemeğe, mevcut ve eski AK Parti İl Başkanları, mevcut ve önceki dönemler AK Parti Yalova milletvekilleri ile AK Partili mevcut ve eski belediye başkanları ve eşleri katıldı. Yalova AK Parti mevcut ve eski yöneticileri, Altınova’da tek masa etrafında toplandılar. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral’ın ev sahipliğinde yapılan akşam yemeğinde; AK Parti çatısı altında il başkanlığı, milletvekilli ve belediye başkanlığı yapan ve bu görevi halen sürdüren isimler bir araya geldi. Altınova Belediye Başkanı Metin Oral, Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile birlikte yemeğe katılan misafirlerle tek tek ilgilendi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

2019 yılının değerlendirmesi yapıldı, 2020 yılı için de planlamaların konuşulduğu yemekte; İl Başkanı Bağatar, milletvekili Büyükgümüş, ve diğer parti yöneticileri tek tek söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verdiler. AK Parti’nin başarısı için birlik ve beraberlik mesajının da verildiği toplantıda İl Başkanı Muğlim Bağatar ve AK Parti Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş de başkanlara hitap etti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN SELAM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamını getirdiğini ifade eden AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş, “Metin Oral’a böyle bir yemeği düzenlediği ve bizleri bir araya getirdiği için kendisine teşekkür ediyorum. Bu yemeğin bir başlangıç olmasını ve devamının gelmesini diliyorum. ‘Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır’  bu yüzden inandığımız yolda bizlerle yürüyen her zaman yanımızda olan eşlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova Haberleri
“LAİKLİK YOKSA DEMOKRASİ DE YOKTUR!”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
MUSTAFA TUTUK SOSYAL MEDYASINDAN İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Hasan Soygüzel yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı’na Seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz