LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN USTALARI ARATMAYACAK PERFORMANS – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN USTALARI ARATMAYACAK PERFORMANS
34
24 Mayıs 2023 - 16:48

Çınarcık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri verdikleri Türk Sanat Müziği konseriyle ustaları aratmadılar.

Çınarcık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinin Yalova Raif Dinçkök Kültür Merkezi’nde hazırlamış olduğu müzik dinletisi, izleyiciler tarafından büyük beğeni aldı.

Türk Sanat Müziği Bahar Konseri Koro Şefliğini Fatma Serdaroğlu’nun yaptığı ve öğretmenlerinden destek alan öğrenciler, gerek solo olarak gerekse koro halinde muhteşem eserler ortaya koydular.

Türk Sanat Müziği’nin eşsiz ezgileriyle muhteşem bir konser veren öğrencileri Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer, Esenköy Belediye Başkanı Mehmet Temel, Çınarcık İlçe Milli Eğitim Müdürü Nedim Karabacak, şube ve okul müdürleri öğrencilerin aileleri de yalnız bırakmadı.

Salonu tıklım tıklım dolduran Türk Sanat Müziği sevenler unutulmaz bir geceye tanık oldu. Genç sanatçılar yetenekleriyle dinleyenlerden tam not aldı. Alkışların bol olduğu gecede hem öğretmenler hem de aileler öğrencilerinin ve çocuklarının performanslarını gururla izlediler.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz