Çınarcık Belediyesi ilçe genelinde yağmur suyu ızgara çalışmalarına devam ediliyor.
Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Taşliman Mahallesi Liman Sokak’ta yağmur suyu ve kara su için ızgara çalışması yaptı. Liman Sokak’ta sıkıntının çözüme kavuşturulması için Çınarcık Belediyesi ekipleri, yağmur suyu ile kara su için hat ve mazgal çalışmasını tamamladı.
Sokak sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer ve ekiplere teşekkür etti.