Yalova Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde dikiş eğitimi gören kursiyerler sağlık görevlileri için maske dikimine başladı.
Yalova Merkez Halk Eğitimi Merkezi Giyim Üretim Teknolojisi öğrencileri, ve gönüllü kursiyerler, koronavirüse karşı maske dikiyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kursiyerlerin diktiği maskeleri sağlık, Afet ve Acil Durum Yönetimi ve kamuda çalışan personellere gönderileceği bildirildi.
Kursiyerler ihtiyaç halinde maske dikimine devam edecek.
Halk egitım merkezi giyim uretim teknolojisi öğreticileri ve gonüllü kursiyerler olacakmıs