İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Burak Gül Yalova Devlet Hastanesinde tedavileri devam eden Kovid-19 tanısı almış hastaları ziyaret etti.
Hastane Başhekimi Uz. Dr. Recep Hacı ve Hastane Bakım Hizmetleri Müdürü Melek ÖZKANDAN eşlik ettiği ziyarette Eray, hastalara geçmiş olsun dileklerini sundu.
Eray, hastanede büyük özveri ile görev yapan sağlık çalışanlarına da çalışmalarından dolayı teşekkür etti.