KENT77 TV Genel Koordinatörü Umut Küçükbayraktar, AK Parti Yalova İl Başkanı Muğlim Bağatar’ı makamında ziyaret etti.
Ülke gündemi hakkında değerlendirmede bulunan Bağatar ve Küçükbayraktar, pandemi sürecindeki üretim sıkıntısının ekonomiye etkisi ve döviz kurundaki dalgalanmanın seyri hakkında istişarelerde bulundu.
Kent77 TV’nin yeni yayın dönemi hakkında Bağatar’a bilgi veren Küçükbayraktar, Yalova’da birlik ve beraberlik olduğu sürece kente daha iyi hizmetler sunulacağının altını çizdi.
Kent77 ekibine yeni çalışmalarında başarılar dileyen Bağatar, Yalova’ya hizmet noktasında ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti.