KELEBEK ETKİSİ AMACINA ULAŞTI – Kent 77 TvKent 77 Tv
KELEBEK ETKİSİ AMACINA ULAŞTI
390
08 Ocak 2020 - 11:54

Yalova’da hayata geçirilen Kelebek Etkisi Projesi kapsamında engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye dağıtımı yapıldı.

Yalova Valisi Muammer Erol’unda katıldığı program Yalova Yeni Yaşam Engelliler Derneği’nde gerçekleştirildi. Programda Kelebek Etkisi Projesi kapsamında elde edilen gelirle alınan 3’ü akülü olmak üzere toplam 33 tekerlekli sandalye, 2 çocuk sandalyesi ve 3 yürüteç sahiplerine teslim edildi.

Proje Koordinatörü Seda Tuna konuyla ilgili Kent77’ye yaptığı açıklamada, “Küçük bir kartopunun çığ etkisi yarattığına Kelebek Etkisi Projesinde şahit olduk. Türkiye sınırlarını aşarak Amerika’dan Kelebek Etkisi Projesine destek aldık. Çok güzel bir sonuca ulaştık. Sayın Valim Muammer Erol Bey ve tüm gönül dostlarına bu projeye inandıkları için çok teşekkür ederim. Sevgi tüm engelleri aşar” ifadesini kullandı.

Vali Muammer Erol ise projeyi hayata geçirenlere teşekkür ederek, “Yalovalı hanımefendiler, iyiliğin nelere kadir olduğunu keşfettiler ve örnek olacak bir projeye imza attılar. Ben kendilerini tebrik ediyorum. Maşallah bu kelebek etkisi yayılır, büyür daha fazla insanlara iyilik yapmaya, güzelliklere imza atma yönünde heveslendirir” dedi

Yeni Yaşam Derneği Başkanı Lale Dondurmacıoğulları ise projenin küçük bir kıvılcımla başladığının altını çizerek şunları kaydetti:

“Proje büyük bir kartopu gibi büyüdü. Ben Sayın Valimiz başta olmak üzere desteklerini hiçbir zaman bizden esirgemedi ve bu üç güzel bayana verdikleri destekten dolayı Yalova halkına diğer bütün yardımseverlere teşekkür ederim. İnşallah çok örnek olacak bu. Sayın Valimizin dediği gibi isteriz ki tüm Türkiye’ye yayılsın Yalova’da da devamı gelecek inşallah.”

Programı Yalovaspor Başkanı Onay Tuna ve Spastik Engelliler Genel Başkanı Murat Arslanhan da takip etti.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE BİR İLK DAHA
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
KARDELEN’Lİ ÖĞRENCİLER TEMA’LI OLDU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
EMEKLİLER SADAKA DEĞİL MAAŞ İSTİYOR!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESPOR TÜRKİYE 3.SÜ OLDU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz