KAYBOLAN PAMUK AİLESİNE KAVUŞTU – Kent 77 TvKent 77 Tv
KAYBOLAN PAMUK AİLESİNE KAVUŞTU
124
27 Aralık 2021 - 10:58

Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde çalışan Münevver İnce, sokakta bulduğu Pekinez cinsi köpeği sahibine teslim etti.

 

Yalova Mustafakemalpaşa Mahallesi’nde ikamet eden ve hayvan severliği ile bilinen temizlik görevlisi İnce, sokak hayvanlarına besleme yaparken minik köpeğin sahipsiz olarak gezdiğini ve üşüdüğünü fark etti.

Evinde 2 gün boyunca köpeğe bakan İnce, minik köpeği Yalova Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü binasına götürdü. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nüm maskotu olan minik köpeğe “Pamuk” adı verildi. Pamuk, uzun uğraşlar sonucu sahibine ulaşılarak teslim edildi.

 

İnce, “Sokakta sahipsiz dolaşırken gördüm”

Köpeğin sokakta gezdiğini gördüğünü söyleyen Münevver İnce; “Sokak kedilerini besliyordum. Bu kadar temiz ve bakımlı bir köpeğin sokakta başı boş gezmesi beni düşündürdü. Evime alarak onu korumaya aldım. Minik dostumuzu evimde misafir ettim ve bir gün sonra müdürlüğümüze getirdim. Burada bulunan arkadaşlarım da çok sevdiler ve ilgilendiler. Tüyleri beyaz ve krem olduğu için Pamuk adını vermek istedik. Köpeğin sahibine ulaşmak adına sosyal medya hesaplarından ve hayvan severlerin olduğu gruplardan kendimce paylaşım yaptım. Sahibi bizlere ulaştı ve minik dostumuzu sağlam bir şekilde sahibine teslim ettik” dedi.

 

İsimlerde çifte benzerlik

Yalova Belediyesi personeli Münevver İnce, minik köpeği, sahibi Kerime Şen’e teslim etti. İsimde benzerlik olduğu için yabancılık çekmediğini dile getiren Kerime Şen; “Siz pamuk ismini koymuşsunuz. Onun gerçek ismi zaten pamuktu ve siz böyle çağırınca yabancılık çekmediğini düşünüyorum. Biraz yaramaz bir köpeğimiz var. Ara sıra böyle kaçmaları oluyor ve bu üçüncü sefer ki son kaçışı oldu. Münevver Hanım nezdinde ilgisini eksik etmeyen Yalova Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Başkan Kaya’dan tecrübe aktarımı
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL’DEN HEMŞİRELERE JEST
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN YELE 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI DOLAYISYLA BİR MESAJ YAYINLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
UMUT GÜÇLÜ’DEN CHP’Lİ BELEDİYELERDE İŞÇİ ÇIKARMALARINA TEPKİ!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ÇİFTLİKKÖYLÜ ÖĞRENCİLERE GERİ DÖNÜŞÜM GÜNÜ HEDİYESİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz