Fransa’dan Türkiye’ye gelen ve Termal ilçesindeki öğrenci yurdunda 14 gün boyunca karantina altına alınan 164 Türk vatandaşlı memleketlerine gönderildi.
Fransa’dan gelen 164 Türk vatandaşı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, Kredi ve Yurtlar Kurumu Termal Öğrenci Yurduna yerleştirilmişti. 14 günlük karantina süreleri dolan vatandaşlar, AFAD İl Müdürlüğü koordinasyonunda memleketlerine gönderildi.