KANDEMİR, “ATALARIMIZIN ÜSTÜN BAŞARISI ASLA UNUTULMAYACAKTIR” – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

KANDEMİR, “ATALARIMIZIN ÜSTÜN BAŞARISI ASLA UNUTULMAYACAKTIR”
36
17 Mart 2023 - 15:53

 

 

Yalova Kent Konseyi Başkanı Mustafa Kandemir, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi üzerine açıklamada bulundu.

 

Başkan Kandemir, şehadetlerinin yıl dönümünde aziz Çanakkale şehitlerini bir kez daha rahmetle ve minnetle yad ettiğini vurgulayarak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü münasebetiyle tarih boyunca vatanı için, devleti, milleti ve bayrağı için canını feda etmiş tüm aziz şehitlere Allah’tan rahmet, geride kalanlara da sabır diledi.

Kandemir, “Atalarımızın tüm dünya tarafından kabul edilen üstün başarısı ve vatan toprağını müdafaası asla unutulmayacaktır.

Şühedalarımızın kanları hala bu topraklarda yer almaktadır ve bizlerin onların bu ulu zaferiyle nefes alıyor, ruhlarına dua edebiliyoruz.

Bu bilinçle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bu kutlu yolda şehadete kavuşmuş tüm herkesi rahmetle ve minnetle yad ediyor, ülkemizin, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’ni kutluyorum.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz