Sezona fırtına gibi başlangıç yapan ancak ilerleyen haftalarda inişli çıkışlı grafik çizen Kadıköyspor, son haftalardaki kötü performansıyla küme düşme potasına yaklaştı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’taki ekiplerimizden Kadıköyspor, son haftalarda üst üste aldığı kötü sonuçlarla tehlikeli bölgeye yaklaştı. Kırmızı-Siyahlılar, son dört haftada adeta galibiyeti unuttu. Son olarak 9 kişi kalan Bucaspor’a evinde 3-2 mağlup olan Kadıköyspor, üst üste üçüncü yenilgisini aldı ve taraftarını üzdü.
Son 9 maçta 1 kez kazandı..
Bu sezon ligde oynadığı son 9 maçında sahadan sadece 1 kez galip ayrılan Kadıköy, 26 Ocak 2020’de İlimtepe Kullar 1975 Spor’u sahasında 1-0 yenmişti. Çiğli Belediyespor’la da deplasmanda golsüz berabere kalan Kırmızı-Siyahlılar sırasıyla; Sultangazi, İzmirspor, Beşyüzevlerspor, Yalovaspor, Gebzespor, Bağcılarspor ve Bucaspor mücadelelerinden mağlubiyetle ayrıldı. Kadıköy, şuan ligde 18 puanla 10. sırada bulunuyor. Temsilcimizin küme düşme potasıyla arasında ise sadece 3 puanlık bir fark var.