Kadıköyspor, ligin 21. hafta mücadelesinde deplasmanda oynayacağı Atlasspor maçını beklemeye başladı.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta son haftalarda düşüşe geçen Kadıköyspor, 21. haftada İstanbul deplasmanına çıkacak. Bir önceki haftada Yalovaspor’dan 1 puanı kurtaran Atlasspor karşısında hata yapmak istemeyen Kadıköyspor, haftayı puan ya da puanlarla bitirmeyi hedefliyor. Küme düşme potasının yukarısında olmasına rağmen tehlikeli bölgeye yakın konumdaki Kırmızı-Siyahlılar, İstanbul deplasmanından iyi sonuçla dönmeyi amaçlıyor. Atlasspor ile Kadıköyspor arasında 8 Mart Pazar günü İstanbul’da yapılacak müsabaka saat 14.00’te start alacak. Zorlu kapışma öncesinde Kadıköyspor, 19 puanla 10. sırada bulunuyor. 28 puandaki Atlasspor ise 8. sırada haftaya girmeye hazırlanıyor. Ligin ilk yarısında Yalova’da oynanan maçı İstanbul ekibi, 2-1’lik skorla galip kapamıştı.