Kadıköyspor, ligin 20. hafta mücadelesinde İstanbul’da Küçükyalı Yelkenspor’a konuk oldu. Kırmızı-Siyahlılar rakibiyle yenişemedi ve 90 dakika sonunda sahadan golsüz beraberlikle ayrılıp Yalova’ya 1 puanla döndü.
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta üst sıralara tırmanmak isteyen Kadıköyspor, 20. hafta müsabakaları kapsamında; Küçükyalı Yelkenspor deplasmanına çıktı. İyi oynadığı karşılaşmada Kırmızı-Siyahlılar, rakibine diş geçiremeyip golsüz eşitlikle Yalova’ya dönüş yaptı. Bu sonuçla puanını 19’a yükselten Teoman Parıltan’ın öğrencileri haftalar sonra nefes almış oldu. Son 3 maçından 7 puan çıkartan Küçükyalı Yelkenspor düşme potasıyla olan puan farkını 3’e yükseltti. Maltepe Hasan Polat Stadyumu’nda oynanan maçı Muhammed Taha Onat, Hasan Hüseyin Yazıcılar ve Beytullah Demirer hakem üçlüsü yönetti. Karşılaşmanın ilk 45 dakikası dengeli geçerken takımlar aradığı golü bir türlü bulamadı. İkinci yarıda tempo artarken Küçükyalı Yelkenspor ve Kadıköyspor hızlı hücumlarla gol arayışı içerisine girdiler. Ancak bu yarıda da gol bulamayan iki takımın mücadelesi 0-0’lık eşitlikle noktalandı.