Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

İŞTE MEMLEKET PARTİSİ’NİN YÖNETİM KURULU
115
09 Haziran 2021 - 10:53
Muharrem İnce’nin kurduğu Memleket Partisi’nin Yalova İl Yönetim Kurulu açıklandı.
Ertan Şener’in il başkanlığını üstlendiği partinin yönetim kurulunda şu isimler yer aldı:
1- Ertan ŞENER (BAŞKAN)
2- Ali KARATAŞ
3- Alpay VURAL
4- Cavit Kamil OZMAN
5- Cengiz KARAHAN
6- Dilek GİRENGİR
7- Erdem AKYOL
8- Erşen SELİMOĞLU
9- Ertuğrul EVCİ
10- Fatih SAYDAM
11- Fatih ELÖNÜ
12- Gamze Sultan BİÇER
13- Halil İbrahimAYDINLI
14- İbrahim TANER
15- Mesut DÖNMEZ
16- Osman BAŞGÜL
17- Resul MORGÜL
18- Selçuk ATASOY
19- Şaban OK
20- Şerafettin ÇELİK
21- Turgut Can ADIGÜZEL
Şener, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:
“Kurucu İl Başkanı olarak görevlendirilmemin ardından arkadaşlarımızla birlikte belirlediğimiz 20+1 kişilik Kurucu İl Yönetim Kurulumuz, 1 Haziran 2021 tarihinde Merkez Yönetim Kurulumuz (MYK) tarafından onaylanarak resmen göreve başlamıştır. Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce’nin memleketi olan Yalova’da görev yapacak olmanın verdiği onuru ve sorumluluğuyla görevimizi yapmaya, partimize ve kentimize hizmet etmeye çalışacağız.
Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce ve arkadaşlarının 4 Eylül 2020’de Sivas Kongresi’nin yıldönümünde “Halk İçin Halkla Birlikte Siyaset” ilkesi ile Memleket Hareketi adıyla başlattıkları ve 18 Mayıs 2021 tarihinde Memleket Partisi’nin kurulmasının ardından 1 Haziran 2021 tarihinde partimizin MYK’sının onaylamasıyla Kurucu İl Yönetim Kurulumuz da görevine başlamış oldu.
Partimiz ülkenin her yanında gönüllü olarak harekete geçen kitlelerin inancı, isteği ve güveni sonucunda doğdu. Siyasete inancını yitirmeye başlamış ve siyasetten dışlanmaya çalışılan herkes için bir umut oldu ve kısa sürede 43 ilde Kurucu İl Yönetim Kurulları oluşturuldu ve görevlerine başladılar. Yalova’da da yürekli, liyakat sahibi ve donanımlı 20 arkadaşımızla birlikte görevimize başladık. Yalova’nın sorunlarını bilen, bu sorunları çözme kapasitesine sahip, doğru politikaları kararlılıkla ve cesaretle uygulayabilecek kadroları bir araya getirmek, ilçe ve belde yönetimlerinin oluşturulmasını süratle sağlamakla görevli olacak Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarıma benimle birlikte bu anlamlı, anlamlı olduğu kadar da bir o kadar sorumluluk dolu görevi üstlendikleri için teşekkür ediyorum.
Gerek “Yalova Benim MEMLEKETimdir” diyen ebedi yol göstericimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gerekse partimizin Kurucu Genel Başkanı Muharrem İnce’nin memleketi olan Yalova’da görev yapacak olmanın onur ve sorumluluğu ile görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışacağız.
Halkın iktidarını kurmak için gün sayıyoruz. Halkın iktidarını kurmak için, tüm halkımızı partimize katılmaya davet ediyoruz. Gelin bu cesur, inançlı, kararlı, donanımlı, liyakat sahibi ve yüreği Memleket sevgisi dolu kadroları birlikte kuralım. Geleceğimizi birlikte geri alalım.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.