Altınova Belediyesi Sosyal İşler Personeli, 2016 yılında başlatılan ‘Hoş Geldin Bebek Projesi’ kapsamında dünyaya gelen bebekleri, evlerinde ziyaret ediyor.
Altınova Belediyesi Sosyal İşler Birimi, ilçe genelindeki çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Ekipler; Altınova’da vatandaşların iyi gününde, kötü gününde yanında oluyor.
“BİZ, BİR AİLEYİZ”
Yeni doğan bebekler için hazırlanan seti anneye hediye eden Sosyal İşler Personeli, “Bu çocuklar bizim de çocuğumuzdur. Altınova Ailesine katılan yuvalarınızın neşe ve mutluluk getirmesini dileriz. Ailelerimize de yavrularıyla huzur ve mutluluk içinde uzun bir ömür dileriz. Altınova Belediyesi’nin her zaman yanınızda olduğunu unutmayın” dediler
Aileler de, sevinçlerini paylaşan ve ‘Hoş Geldin Bebek’ hediyeleri ile kendilerini ziyaret eden Altınova Belediyesi ekibine teşekkür ettiler.