Çınarcık Belediyesi ekipleri Hasanbaba Mesire Alanı’nda bulunan şadırvanda düzenleme ve temizlik çalışması yapıyorlar.
Daha önce Çınarcık Belediye Başkanı Numan Soyer’in talimatı üzerine Hasanbaba Mesire Alanı’nda su hattı çalışması , alandaki mescitte bakım ve onarım çalışması ile şadırvanın etrafı belediye ekipleri tarafından temizlenmişti.
Ekipler şadırvanın bulunduğu alandaki Hasanbaba çeşmesindeki kaptaj ve etrafındaki alanı düzenleme çalışmalarına başladılar. Kaptaj üstünün betonlaması ve etrafının çit ile çevrilmesi işlemlerini yürütüyorlar