Yalova Türkiye İşçi Partisi seçim çalışmalarına ziyaretlerle devam ederken parti standında da halkla yakın temas halinde fikir alışverişine devam ediyor.
31 Mart 2024 yerel seçimlerine Yalova’da da katılma kararı alan Türkiye İşçi Partisi seçime sayılı günler kala çalışmalarını hızlandırarak, Yalova halkına yakından temas etmeye devam ediyor.
1 Marttan bu yana 9 STK, bir baro ve bir siyasi parti ziyareti yapan TİP Belediye Başkan Adayı Hasan Kazbek ve ekibi, yetkili mercilerin basit tedbirlerle çözebilecekleri sorunların yükünü yurttaşlara ve stk’lara yükleme anlayışları en çok karşılaştıkları ortak şikayetlerden olduğunu belirtti.