Yalova’nın sevilen sanatçılarından Hakhan, Çiftlikköy Belediyesi Düğün ve Konferans Salonu’nda düzenlenen kadınlar matinesinde sahne aldı.
Yüzlerce Çiftlikköylü kadının, Hakhan’ın şarkılarıyla coştuğu gecede Çiftlikköy Belediye Başkanı Ali Murat Silpagar’ın eşi Nursel Silpagar matineye katılan kadınları tek tek ziyaret ederek, sohbet etti.
Silpagar, “Bu tür faaliyetlerimiz artarak devam edecek”
Çiftlikköy halkının çeşitli etkinliklerde bir araya gelebileceği organizasyonlar yapmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Silpagar, “Bundan sonra düzenli olarak Çiftlikköy kadınların bir araya gelerek günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceği bu gibi etkinlikleri gerçekleştireceğiz. Ayrıca Çiftlikköy Belediyesi olarak kadınlara yönelik plates, zumba, step-aerobik gibi spor etkinliklerimiz de hızla devam etmektedir. Yapımına başlanan ve kısa süre içerisinde tamamlanması planlanan spor salonumuzda bu tür faaliyetlerimiz artarak devam edecektir. Şimdiden matineye katılan Çiftlikköylü kadınlara keyifli zamanlar, bol eğlenceler diliyorum” dedi.
Silpagar, Hakhan’a anı tabağı hediye etti
Başkan Silpagar yaptığı konuşma sonrası matineye katılan kadınlar tarafından büyük alkış topladıktan sonra Yalova’nın sevilen sanatçısı Hakhan’a bir anı tabağı hediye etti.
Çiftlikköylü kadınların eğlenceye doyduğu gecede Hakhan sevilen şarkılarıyla sahnede adeta kulakların pasını sildi.