Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı heyeti, Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Ankara’da görüştü.
İl Başkanı Kürşat Emre Çandır, Siyasi İşler Başkanı Recep Adıgüzel ve Teşkilat Başkanı Kenan Tekdemir’den oluşan heyet, Yalova Belediyesi’nde halen devam eden mahkeme süreci ile ilgili bilgi verirken, ayrıca, özellikle kahvehane işletmecilerinin pandemi sürecinde yaşadıkları maddi sorunlarla ilgili talepleri Genel Merkeze iletti.
Gelecek Partisi Yalova İl Başkanlığı’nın hazırladığı ”Yalova için Turizm” raporu hakkında da bilgi veren heyet, 1 Kasım Pazar Günü gerçekleşecek olan Gelecek Partisi 1. Olağan Büyük Kongresi öncesi son çalışmalarını da gerçekleştirdi.