“GELECEK PARTİSİ AŞILAMAZ DENİLEN EŞİĞİ GERİDE BIRAKIYOR” – Kent 77 TvKent 77 Tv
“GELECEK PARTİSİ AŞILAMAZ DENİLEN EŞİĞİ GERİDE BIRAKIYOR”
219
30 Ekim 2020 - 15:46
Gelecek Partisi Yalova İl Başkanı Kürşat Emre Çamdır, “İnsan onurunu korumak ve yüceltmeyi siyasetinin temeli yapan partimiz, 1. Olağan Genel Kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar Günü geride bırakıyor” dedi.
Çamdır, yaptığı yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verdi:
“Hatırlayacaksınız, parti kuramaz demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan Türkiye mozağini yansıtan kurucularımızla kurduk.
Parti kursalar bile örgütlenemez, çalışacak üye bulamaz demişlerdi, ancak biz bugün 70 ilimizin il teşkilatını oluşturduk.
243 ilçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin il kongresini gerçekleştirdik.
Dünyada ve ülkemizde seyreden salgınının olumsuz etkileri ve alınan önlemlerin etkisine rağmen, her türlü baskı tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen, büyük kongre yapma koşullarını tamamlayarak
1.Olağan Genel Kongremizi 1 Kasım 2020 pazar günü saat 10.00 da Ankara Anfa Fuar Ve Kongre Merkezinde gerçekleştireceğiz.
Anadolu’dan esen rüzgara baktığımızda teşkilatlanma çalışmalarında partimize katılan on binlerin çok kısa zamanda yüzbinlere ve inşallah çok yakın bir zamanda milyonlara ulaşacağının haklı umudunu taşıyoruz.
Yolsuzluk yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen bu süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönüşmüştür.
3Y ile mücadele etmek için yola çıkanlar bu mücadeleyi unutup ülkenin başına dördüncü bir y’yi de musallat etmişler,
Dördüncü y ile milletin gözünün içine baka baka kolaylıkla yalan söyleyerek ekonomik verileri çarpıtarak, millet fakru zaruret içerisindeyken uçuyoruz yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmektedirler.
Anadolu’yu karış karış dolaştığımızda aziz milletimiz derin ekonomik darlıktan yaygın işsizlikten, eş dost hısım akraba ayrımcılığından, ötekileştirici nefret dilinden ve yaygın korku ikliminden duydukları kızgınlığı, kırgınlığı açıkça dile getirmektedirler. Gördüğümüz odur ki derin bir dip dalga oluşmaktadır.
Hukuki sürecin gerektirdiği şartları yerine getirerek 1. Olağan Genel Kongresini yapmaya hak kazanan gelecek partisi bu zor zamanlarda. Milletimiz adına her türlü sorunu dile getirecek tüm meseleleri konuşacaktır.
Oluşturulan korku duvarlarını yıkarak, ülkemizin içerisine girdiği kısır döngüye dur diyecek ve milletimizin hayallerinin yok edilmesine karşı duracağız.
Milletimizin gerçek gündeminin yani işinin, aşının, onurunun takipçisi olacağız.
Ülke sathında oluşmakta olduğunu gözlediğimiz derin dip dalganın lideri olarak, aziz milletimizi güvenli bir limana eriştiren amiral gemisi olacağız.
Kimse ümitsiz olmasın.
Kimse karamsarlığa kapılmasın.
Partimiz ülkemizi temel hak ve özgürlüklerin korunduğu demokrat, adil, özgürlükçü müreffeh bir seviyeye taşıyacaktır.
Gelecek senin gelecek türkiyenin mesajını vereceğimiz kongremizin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm haklımıza güvenli, güçlü, adaletli bir gelecek vaat ediyoruz.”

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
AHMEDİYE GÖLETİ DEFNE KOKULARINA DOYACAK
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
‘YALOVA BENİM KENTİMDİR’ ORTAOKULLAR ARASI BİLGİ YARIŞMASI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
YALOVA BELEDİYESİ, VEKTÖRLE MÜCADELEYE HIZ VERDİ
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
BAŞKAN GÜREL SÖZÜNÜ TUTTU
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA’DA MARKETLERE SIKI DENETİM

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz