GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİNDE KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI – Kent 77 TvKent 77 Tv
GAZİOSMANPAŞA MAHALLESİNDE KAPSAMLI TEMİZLİK ÇALIŞMASI YAPILDI
570
08 Nisan 2020 - 9:20

Yalova Belediyesi Veteriner İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü Covid-19 virüsüne karşı Yalova’da yıkanmayan yol, dezenfekte edilmeyen cadde ve mahalle bırakmıyor. Ekipler, kent genelinde çalışmalarını ivedi bir şekilde sürdürüyor.

Her gün bir mahallede çalışma yapan ekipler, Gaziosmanpaşa Mahallesi’ni baştan aşağı yıkadı. Yıkamanın ardından vatandaşların temas halinde bulunduğu kapı kolları, direkler Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edildi. Yalova Belediye Başkan V. Mustafa Tutuk, Başkan Yardımcısı Bahattin Erbay ve meclis üyeleri çalışmaları yerinde inceledi.

Dezenfekte Edilmeyen Mahalle, Yıkanmayan Sokak Kalmayacak

Çalışmaların ardından kısa bir açıklama yapan Başkan V. Tutuk; “Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsüne karşı Yalova Belediyesi olarak tüm önlemleri alıyor ve çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımıza her zaman öncelikli olarak evde kalmalarını zorunlu olmadıkça dışarı çıkmamalarını, öneriyor bu konuda sık sık kendilerini uyarıyoruz. Ancak Yalova Belediyesi olarak halkımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim asli görevimiz. Bu doğrultuda ekiplerimiz 14 mahallemizde de çalışmalarını belirlenen plan dahilinde sürdürüyor. Özellikle yıkama ve dezenfeksiyon konusunda taviz vermeden cadde cadde, sokak sokak çalışma yapıyoruz. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Vatandaşlarımızdan tek istediğim alınan tedbirlere ve yapılan çağrılara uymaları ve mümkün olduğunca evden çıkmamalarıdır” dedi.

 

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova Haberleri
“LAİKLİK YOKSA DEMOKRASİ DE YOKTUR!”
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALTINOVA PROTOKOLÜ BAYRAMLAŞTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
MUSTAFA TUTUK SOSYAL MEDYASINDAN İLK KEZ AÇIKLAMA YAPTI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Hasan Soygüzel yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı’na Seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz