Yeditepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Furkan Kaya, “Türk Dış Politikasının Bugünü ve Geleceği” isimli konferansa konuşmacı olarak katıldı.
İl Özel İdare Toplantı Salonu’na gerçekleşen konferansa katılan Kaya, Türk politikası ve gelecekte yapılması gerekenler üzerine sunumunu yaptı. İl Genel Meclisi tarafından düzenlenen konferans sonunda Yalova Valisi Muammer Erol, Furkan Kaya’ya plaket takdim etti. Programı Vali yardımcısı Yıldırım Uçar, Rektör Prof. Dr. Suat Cebeci, STK temsilcileri, Muhtarlarımıza, İSTEK Vakfı Hukuk Grup Başkanı Oğuzcan Bahar da takip etti.
Program sonunda Yalova Valisi Muammer Erol, Furkan Kaya’ya plaket takdim etti.