Çiftlikköy Belediyespor’un ligin ikinci haftasında karşılaşması gereken ancak ekibimizde üç kişinin testlerinin KOVİD-19 testlerinin pozitif çıkması nedeniyle ertelenen Büyükçekmece Voleybol Akademi müsabakasıyla ilgili İstanbul temsilcisi ‘geçmiş olsun’ mesajı yayınladı.
Türkiye Sigortashop Kadınlar Voleybol 1. Lig A Grubu’nda geçtiğimiz hafta sonu oynanması gereken Çiftlikköy Belediyespor-Büyükçekmece Voleybol Akademi mücadelesi, Kırmızı-Siyahlı takımımızda üç kişide KOVİD-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle ertelendi. Türkiye Voleybol Federasyonu, resmi internet adresinden de yaptığı duyuruda müsabakanın tehir edildiğini açıkladı.
Büyükçekmece mesaj yayınladı..
Karşılaşmanın ileri tarihe ertelenmesi sonrasında Kırmızı-Siyahlı takımımız Çiftlikköy Belediyespor’un rakibi Büyükçekmece Voleybol Akademi kanadından, kulübün sosyal medya hesabından açıklama yapıldı. Açıklamada, “18 Ekim Pazar günü oynamamız gereken Çiftlikköy Belediyespor Kadın Voleybol Takımı’nda KOVİD-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle karşılaşma ileri bir tarihe ertelenmiştir. Çiftlikköy Belediyespor Kulübü oyuncularına ve teknik ekibe geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz” ifadelerine yer verildi.
Çiftlikköy’den de açıklama geldi..
Bu arada temsilcimizde pozitif vakalar sonrası kulüpten de açıklama geldi. Çiftlikköy Belediyespor Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Oyuncu kadromuz, teknik heyetimiz ve kulüp çalışanlarımıza rutin olarak uyguladığımız KOVİD-19 testleri yapılmış, bir teknik heyetimiz ve iki oyuncumuzda pozitif vakaya rastlanılmıştır. Ev izolasyonuna alınan oyuncu ve teknik heyetimizin tedavisi sürmektedir.”