Filedeki ekiplerimizden Esenköy Belediyespor, ligin 8. haftasında sahasında oynayacağı Ayvalıkgücü Belediyespor maçını kazanarak şanssızlığını yenmek istiyor.
Türkiye Voleybol Federasyonu’nun düzenlediği Kadınlar Voleybol 2. Lig 2. Grup’ta ilimizi temsil eden Esenköy Belediyespor, 8. hafta müsabakaları kapsamında Pazar günü evinde Balıkesir ekibi Ayvalıkgücü Belediyespor’u ağırlayacak. Geçen sezon Bölgesel Lig’de namağlup şampiyon olarak tarihinde ilk kez Kadınlar Voleybol 2. Ligi’ne adını yazdıran Yeşil-Beyazlılar, 2. Grup’ta oynadığı 4 maçı da kaybetti. Henüz kazanamayan ve galibiyeti bulunmayan tek takım konumundaki Fikret Uzun’un talebeleri, Pazar günkü müsabakayı kazanmayı hedefliyor.
Zorlu kapışma 17.00’de..
Esenköy Belediyespor ile Ayvalıkgücü Belediyespor arasında 29 Kasım Pazar günü Yalova 90. Yıl Spor Salonu’nda yapılacak müsabaka saat 17.00’de başlayacak. Zorlu karşılaşma öncesinde Yeşil-Beyazlı temsilcimiz, puansız bir şekilde grupta 9. sırada yer alıyor. 5 maç oynayan ve 1 galibiyet, 4 de yenilgi alan Balıkesir temsilcisi Ayvalıkgücü Belediyespor da 3 puanla 7. sırada bulunuyor.