EROL, “2022’NİN BARIŞ, HUZUR, SAĞLIK VE REFAH İÇİNDE GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM” – Kent 77 TvKent 77 Tv
EROL, “2022’NİN BARIŞ, HUZUR, SAĞLIK VE REFAH İÇİNDE GEÇMESİNİ TEMENNİ EDİYORUM”
411
30 دسامبر 2021 - 12:56

Yalova Valisi Muammer Erol, yeni yıl mesajı yayınladı. Erol mesajında, 2022 yılı için tüm insanlığa iyi dileklerini sıraladı.

 

2021 yılını huzur ve güven içerisinde geride bırakarak, yeni ümitler eşliğinde 2022 yılına girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Vali Erol, “Yeni yılın başta Yalovalı hemşehrilerim olmak üzere bütün insanlığa barış, huzur, sağlık, refah ve umut dolu güzel günler getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.

2022 yılının umut ve beklentilerimizle beraber ülkemizde ve dünyada sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum.

Birlik ve beraberliğimizin 2022 yılında daha da güçlenerek, toplumun tüm kesimleriyle el ele vererek, birbirimize kenetlenmiş bir şekilde daha güçlü bir ülke olarak bu güzel vatan toprakları üzerinde, bu şanlı bayrağın altında omuz omuza, gönül gönüle, kardeşçe huzura ve barışa olan inancımızı tazeleyerek, ülkemizi hak ettiği noktaya taşıyacağız” şeklinde konuştu.

 

Yalova’nın, 2022 yılında kültürel ve doğal güzelliklerinin yanında ekonomik ve turistik değerleri ile beraber var olan potansiyelinden aldığı gücü sürdürüp, sürekli değişen ve gelişen dünya şartlarının sağladığı fırsatlarla birleştirip, huzur ve güven ortamı içerisinde halkın yaşam kalitesinin daha da artacağı, daha huzurlu bir yıl geçireceğine inandığını kaydeden Erol, “Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum.

Bu vesile ile Yalovalı hemşerilerimin, her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın ve değerli basın mensuplarımızın, Şehit yakınları ve Gazilerimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyor, Şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Yalovalı hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

.

Yazar

GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
Öğrencilerinin görüntülerini sosyal medyada paylaşan öğretmenlere ceza!
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ASFALT ÇALIŞMALARI HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE BAŞLADI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ŞAHISLAR YAKALANDI
GÜNDEMKent77 Tv HaberSİYASETYalova HaberleriYEREL HABERLER
ALİ MÜFİT GÜRTUNA’DAN BAŞKAN GÜREL’ KUTLAMA ZİYARETİ

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz