Ligin başlamasına kısa bir süre kala geri sayımını sürdüren Yalova Ortopedikler Spor Kulübü’nde (YOSK) Başkan Alpaslan Erkoç, ligde üst sıraları zorlamak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
DowAksa’nın sponsorluğunda Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde mücadele edecek YOSK’ta başkan Alpaslan Erkoç, uzun ve yorucu maratonda Yalova’yı en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi. Bu ligi iyi bildiklerini ve en tecrübeli ekipler arasında bulunduklarını kaydeden Erkoç lig macerasının yanı sıra; Avrupa kupalarında da önemli bir organizasyonun kendilerini beklediğini kaydetti.
‘Elimizden geleni yapacağız’..
YOSK Başkanı Erkoç, “Lig maratonu için artık sayılı bir süre kaldı. Koronavirüs Pandemisi nedeniyle Kovid-19 önlemleri çerçevesinde maçlarımızı oynayacağız. Her yıl olduğu gibi bu sezon da Yalova’mızın adını duyurmak ve üst sıraları zorlamak için elimizden geleni yapacağız. Ayrıca Avrupa kupalarında da Türkiye’mizi temsil edeceğiz. Uzun ve yorucu maratonda güzel bir sezon geçirmek istiyoruz” diye konuştu.