ELİF AKYOL TOSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI – Kent 77 Tv Yalova'nın TelevizyonuKent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

Kent 77 Tv Yalova'nın Televizyonu

ELİF AKYOL TOSUN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
186
22 Mart 2023 - 17:12

 

İYİ Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı görevinden istifa eden Elif Akyol Tosun, 22 Mart Çarşamba günü milletvekili aday adaylığını açıkladı.

 

Ankara’da resim başvurusunu gerçekleştiren Elif Akyol Tosun, İYİ Parti Yalova İl Başkanlığında toplantı düzenleyerek 28. dönem milletvekilliği seçimlerinde İYİ Parti’den aday adayı olduğunu belirtti.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Yalova İl Başkanı Osman Kendir, güçlü bir Türkiye için kadınların siyasette yer alması gerektiğini vurguladı.

 

Ardından konuşma yapan Elif Akyol Tosun kendisini tanıtarak, “Bir kadın olarak devletin imkanlarıyla diş hekimi oldum. Bir siyasi partinin temsilcisi olabildim. Aynı imkanların bütün kız çocuklarımıza verilmesi için bu yarışa girdim.

Yalova aşığıyız, Yalova’ya hizmet için varız. Yalova’da gelişen her olaya vakıfız ve bu şehrin bir kızı, bir kardeşi, bir evladı olarak Ankara’da olmaya gönül verdik. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

Yazar

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

WhatsApp
Kent77 WhatsApp Hattı
Kent77 Tv & Dijital Platform
Haber, İhbar, Mesaj ve Bilgi Hattına Hoş geldiniz